Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

"STEAM House" і Тамара Левко

Учениця Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст. Левко Тамара виборола перше місце у Всеукраїнських змаганнях з моделювання "розумних" пристроїв "STEAM House". Тамара представила проект «Water Well Hydro Control» (Гідроконтроль колодязя) у номінації «Smart City» (розумне місто). Керівник проекту— Левко Галина.

Проект #WaterWellHydroControl для номінації #SmartCity, який складається з 3 пристроїв:

WaterWell Monitoring (для відстеження об'єму воду в закритих резервуарах, що знаходяться на далекій відстані в лісових масивах та інформування споживачів - мобільний додаток),

BorzhavaRiver Water Monitoring (відносно недорогий автономний пристрій, який встановлюється на опору мостів, моніторинг рівня води в річці)

Water Tank Control (пристрій, який автоматично обирає резервуар і дозволяє раціонально використовувати воду, використовується для одного господарства або декількох).
Пристрої побудовані на базі Arduino Nano, ультразвукового датчику HC-SR04, gprs/gsm модуль, для відстеження даних в інтернеті #Blynk.

У номінації "Smart City" приймають участь проекти для розумного міста. Модернізація та підвищення ефективності усіх сфер життя міста або села.

Про змагання

"STEAM-House" — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України

 

На конкурс завітала Міністр освіти і науки України - Ганна Новосад.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин