Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Історія України ЗНО 2020

9 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання  з історії України це третій тиждень основної сесії.

У Іршавському окрузі  три  пункти тестування приймали учасників, які виявили бажання складати ЗНО з цього предмету, а саме:

Іршавський  ліцей, відповідальна за ПТ Онисько Наталія Юріївна, помічник відповідального за ПТ Староста Тетяна Степанівна.

Уповноважена особа УЦОЯО на ПТ Драгула Оксана Михайлівна.

 

Іршавський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1, відповідальна за ПТ Мелеганич Оксана Денисівна, помічник відповідального за ПТ Чепура Леся Михайлівна.

Уповноважена особа УЦОЯО на ПТ Рего Ганна Іванівна.

 

Іршавський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, відповідальна за ПТ Гичка Ганна Юріївна, помічник відповідального за ПТ  Попович Ганна Василівна.

Уповноважена особа УЦОЯО на ПТ Ігнатьо Світлана Михайлівна.

 

Для проходження тесту з історії України зареєструвалися 748 осіб, для яких створено 50 аудиторій у 3 пунктах тестування. Кількість учасників, які взяли участь – 371 (50%).

До тестування всі 371 особа були допущені, не виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань. Порушення процедури тестування не було

Пункти тестування чітко організували роботу, виконавши всі вимоги щодо створення безпечного середовища та самої процедури проведення ЗНО.

Щира подяка всім відповідальним за ПТ, помічникам відповідального за ПТ, лікарям, старшим інструкторам, інструкторам та черговим  за належно створені умови проведення ЗНО 2020.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Очікуємо  результатів та сподіваємось на високі бали наших випускників.

 Наш ключовий пріоритет – збереження здоров’я учнів та педагогів !!!« повернутися до списку новин