Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Про можливості організувати дистанційне навчання

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації відповідно до листів ТОВ „Видавництво „Розумники” від 17.03.2020 № 3918 та ГО „Центр освітніх реформ „Наші діти” від 11.03.2020 № 14, адресованого Прем’єр-міністру України, інформує про наступне. 

На час карантину для вчителів початкової та учнів видавництво „Розумники” відкрило безкоштовний доступ до 16 000 інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання – „Smart-кейс вчителя”. Це дозволить кожному вчителю початкової школи організувати дистанційну роботу свого класу. А саме: створити віртуальний клас, надати учням безкоштовний доступ до завдань (до 40 учнів), ставити завдання онлайн, одразу бачити результати виконання завдань учнями.

Отримати безкоштовний доступ до „Smart-кейсу вчителя” педагоги можуть на сторінці http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/sk-quarantine.php або обравши варіант доступу „Безкоштовно для вчителя” у розділі „SMART-КЕЙС” за посиланням: http://edugames.rozumniki.ua/.

Крім того, безкоштовний доступ до освітніх ресурсів, що схвалені Міністерством освіти і науки України, а також забезпечити відповідний методичний супровід вчителя пропонує ГО „Центр освітніх реформ „Наші діти” за посиланням: go.nashidity@gmail.com.

 

Директор департаменту                                                          Ганна СОПКОВА« повернутися до списку новин