Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

6 ідей для проведення незвичної контрольної роботи

Контрольна робота – це невід’ємна частина шкільного життя. Адже саме вона дозволяє вчителю отримати від учнів зворотній зв’язок, скоригувати і спрямувати їхні зусилля у правильне русло, надати допомогу тому, кому вона необхідна. Попри це, далеко не всі люблять контрольні.

Бо учні часто асоціюють їх із напруженою підготовкою, витраченими нервами та неабияким хвилюванням під час очікування результатів. Та і вчителю доводиться докладати чималих зусиль і витрачати дорогоцінний час для того, щоб створити якісні та цікаві завдання, а тим більше – перевірити учнівські роботи.

Для успішного проведення контрольної потрібно зацікавити нею школярів, знайти оригінальні способи та прийоми подання інформації. Адже саме така робота додасть барв шкільній повсякденності та покаже дітям, що навчання справді корисне та різноманітне.

Крім того, зробити цікавою можна будь-яку з форм контрольної роботи. Головне – додати до процесу створення завдань трохи креативності, дрібку гумору та сміливість і спробувати щось дійсно нове.« повернутися до списку новин