Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Педагог, друг, однодумець

«Найкращий учитель той, хто, духовно спілкуючись з дитиною, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки свого вихованця, і слово в його устах стає потужним знаряддям впливу на молоду людину», – писав В.Сухомлинський. Саме таким педагогом  є  Щока Людмила Іванівна, учитель хімії Підгірнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

    За роки роботи в закладі освіти зарекомендувала себе професіоналом, майстерним організатором пізнавальної, навчальної, практичної діяльності учнів. Володіє ефективними формами і методами організації освітнього процесу в сучасних умовах. Вчителька організовує дітей для активної діяльності, спонукає їх досліджувати, осмислювати матеріал, робити власні висновки. Допомагає учням зрозуміти себе, відчути свої покликання та бути компетентними, відкритими до інформації, що постійно змінюється, готовими вчитися все життя.

    Людмила Іванівна - багатогранна особистість. Крім урочної системи навчання, для розвитку компетентностей, використовує навчання на природі, організовує пізнавальні екскурсії, де проводить екологічні ігри. Є керівником гуртка «Шкільне лісництво». Разом з гуртківцями брала участь у семінарі «Лідерство в природоохоронному русі» в рамках Міжнародного проекту РМЕО «Екосфера». Гуртківці були учасниками триденного літнього Екологічного табору. Створили власний проект «Збережемо кожну краплину води». Кожного року беруть участь у відзначенні Міжнародної події «Година Землі», Акції «Збережемо ялинові ліси». Людмила Іванівна бере активну участь у роботі науково-технічної ради НПП «Зачарований край». Багато років є координатором Міжнародної природознавчої гри «Геліантус», в якій бере участь велика частина учнів школи. Всією своєю роботою учителька намагається довести, що учитель – професія далекої дії. Це – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок. 

   Саме ці якості допомогли Людмилі Іванівні вибороти перше місце в першому(зональному) турі конкурсу, який проходив в Сваляві, та захищати наш район в обласному турі конкурсу. Вдало пройшла Людмила Іванівна відбірковий тур, цікавим та пізнавальним був урок хімії у 8 класі класичної гімназії м. Ужгорода. Як результат – третє місце в другому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Вітаємо Вас, Людмило Іванівно!Творчих Вам злетів, успіхів на педагогічній ниві. Продовжуйте робити життя своїх вихованців цікавим і різноманітним!  « повернутися до списку новин