Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

МАР'ЯНА СЛИВКА - наша гордість

«Діти – це наше багатство, дане Богом, як скарб. У них наша гордість, любов, радість та надія»,- говорить завжди вчителька Луківської ЗОШ І-ІІ ст. Сливка Мар’яна Вікторівна. Вона креативний, сучасний педагог, яка впроваджує в практику своєї роботи новітню методику навчання молодших школярів. Постійно залучає  своїх учнів до участі в різноманітних конкурсах, проєктах, виставках, адже переконана, що школа має не тільки навчати дітей, а й бути для них джерелом  інформації про людяність, щирість, добро у повсякденному житті, вселяти віру у наше майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Відмінними, особистісними рисами Мар’яни Вікторівни насамперед є нестримане бажання постійно працювати, саморозвиватися, самовдосконалюватися, шукати нові цікаві методи викладання. Її уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю та дидактичним матеріалом, які мають компетентнісний підхід, спрямовують особистість учня до подальшого самостійного життя в соціумі.

Але вчитель повинен все життя вчитися, щоб встигати за швидкоплинністю  нашого бурхливого життя. Тому конкурс «Учитель року» не тільки об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, а й сприяє зростанню їх методичного потенціалу.

Цього року Мар’яна Вікторівна взяла участь у найпрестижнішому серед педагогічної спільноти Всеукраїнському конкурсі  «Учитель року- 2020». У висококваліфікованій  «боротьбі» між учителями початкового навчання області стала переможцем ІІ етапу, посівши ІІ місце. Вона успішно пройшла  теоретичний і практичний етапи конкурсу: педагогічний експромт, тестова контрольна робота, методичний проєкт, педагогічна ситуація і власне урок у 2 класі за програмою НУШ з предмету «Я досліджую світ»  (мовно-літературна галузь) на тему: «Передбачення за заголовком до вірша Сашка Дерманського «Кого беруть у космонавти». Учителька довела, що може успішно конкурувати з найдосвідченішими педагогами краю, добре володіє методикою за програмою НУШ, готова до змін.

Педагогічній спільноті Іршавщини  приємно від того, що серед п’яти найкращих учителів Закарпаття, на сцені Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» була представниця нашого району.« повернутися до списку новин