Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

ЗНО 2020 з української мови та літератури в Іршавському окрузі

30 червня 2020 року відбулося ЗНО з української мови та літератури.

У Іршавському окрузі створені  пункти тестування на базі:

Іршавського ліцею, відповідальна за ПТ Онисько Наталія Юріївна, помічник відповідального за ПТ Староста Тетяна Степанівна.

Іршавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1, відповідальна за ПТ Мелеганич Оксана Денисівна, помічник відповідального за ПТ Чепура Леся Михайлівна.

Іршавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, відповідальна за ПТ Гичка Ганна Юріївна, помічник відповідального за ПТ  Попович Ганна Василівна.

Приборжавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відповідальна за ПТ Федоричко Наталія Іванівна, помічник відповідального за ПТ Гринюк Марія Михайлівна.

Для проходження тесту з української мови та літератури зареєструвалися 871особи, для яких створено 59 аудиторій у 4 пунктах тестування. Кількість учасників, які взяли участь – 475 (55%).

Уповноважені особи УЦОЯО були відповідно на ПТ:

Грабар Євген Степанович, Барканова Ганна Сергіївна; Сабадош Марія Василівна; Бокоч Ольга Сергіївна.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочався о 9:45 і тривав до 10:50. 

Цьогоріч тестування проходить в карантинних обмеженнях. В учасників на вході на пункт тестування вимірювали температуру тіла, а соціальна дистанція в аудиторіях між партами становить 1,2 метри.

 

Дотримувалися безпечної дистанції не тільки біля входу до пункту, а й за його межами. Очікуючи допуску до пункту тестування, перебували у затінку й уникали скупчення. Батьки і вчителі, які супроводжували учасників тестування, пам’ятали про правила соціального дистанціювання й дотримуватися їх.

Депертамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації передав до пунктів тестування засоби індивідуального захисту для медичних працівників (медичні халати, маски та захисні екрани), електронні термометри, маски для учнів та залученого персоналу, антисептики для рук та препарати для вологого прибирання аудиторій.

Всі зусилля керівників та педагогічних працівників закладів освіти спрямовані на максимально комфортне перебування учнів в умовах карантинних обмежень при складанні тестування та підвезенні до пунктів проведення ЗНО.  Особлива увага приділялася проведенню вчасної дезінфекції робочих місць у аудиторіях, коридорів, санітарних кімнат. На кожному пункті чергували по двоє кваліфікованих медичних працівників, готових надати необхідну допомогу. За сприяння голови Іршавської районної ради В. Симканинця, кожнен пунк тестування отримав по шість комплектів аптечок для надання першої медичної допомоги, засоби дезінфекції поверхонь, антисептичні розчини для обробки рук та одноразові  рукавички для персоналу та техпрацівників.

Пункти тестування чітко організували роботу, виконавши всі вимоги щодо створення безпечного середовища та самої процедури проведення ЗНО.

Щира подяка всім відповідальним за ПТ, помічникам відповідального за ПТ, інструкторам та черговим  за належно створені умови проведення ЗНО 2020.

Очікуємо  результатів та сподіваємось на високі бали наших випускників.

 Наш ключовий пріоритет – збереження здоров’я учнів та педагогів !!!« повернутися до списку новин