Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

2 зона, 6 зона

24 жовтня в Загатській ЗОШ I-III ступенів відбувся перший етап національної гри "Патріот". Змагалися сім команд у п'яти конкурсах: презентація, конкурс на краще виконання патріотичної пісні, домашнє завдання на тему :" Майбутнє України - наше майбутнє" і спортивна комбінована естафета. Оцінювало учасників поважне журі, членами якого були представники влади та освітяни.

У підсумку наша школа посіла почесне друге місце і довела,  що наші діти є гідними патріотами своєї держави.

Такий захід уперше відбувається у нашій школі. Це було надзвичайно цікаво та повчально! Адже цей захід проводиться з метою виховання у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до Батьківщини. 

 

24 жовтня 2019 року відбувся І етап районного національно-патріотичного заходу серед дітей та юнацтва "Патріот". У Кам'янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (6 зона) брали участь команди Негрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Арданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мідяницької гімназії, Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хмільницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Сілецької І-ІІІ ступенів та Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час заходу діти показали свою любов до Батьківщини, почуття вірності, високої патріотичної свідомості готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку. Під час проведення заходуміж учасниками команд панувала дружба, а між командами азарт та бажання перемогти. І місце виборола команда "Діти Землі" Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге місце розділили команди "Козачата" Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та "Карпати" Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце розділили команди "Я люблю Україну" Негрівської ЗОШ І-ІІ ступенів та "Українці" Арданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди "Хмільницькі соколи" Хмільницької ЗОШ І-ІІ ступенів та "Українці - нова генерація" Мідяницької гімназії, що вперше взяли участь у грі відзначені грамотами відділу освіти Іршавської РДА.« повернутися до списку новин