Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Учитель року-2020

        Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

      Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною. Нині Україна розпочала складний процес реінтеграції до Європи і на учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців, майбутніх громадян ЄС, які, утверджуючи свою самобутність, залишаються відкритими для світу.

   Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

    Так, за найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з 5 по 18 листопада 2019 року відбувся перший (зональний) етап  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у таких номінаціях:  „Початкова освіта”,  „Історія”,  „Образотворче мистецтво”, який відображав контекст прийнятої Концепції Нової української школи, а також розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога.

   Конкурсати успішно пройшли три випробування -  «Урок», «Тестування» та «Практична робота».

     У номінації «Початкова освіта» приймало участь семеро вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району та двоє учасників Іршавської ОТГ.  

   У номінації «Історія» участь приймають троє конкурсантів. Свої професійні якості вони показали на відкритому уроці у Білківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.

     14 листопада учасники конкурсу в номінації „Образотворче мистецтво” провели уроки на базі Луківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Нагадаємо, що у вищезгаданій номінації участь приймали двоє вчителів нашого району та конкурсант із закладу освіти Мукачівського району.

Два заключні випробування - «Тестування» та «Практична робота» відбулися 18 листопада де й були визначені переможці.

Учасники номінації «Хімія» свої випробування цього року проходили у Свалявському районі. З гордістю повідомляємо, що вчитель хімії Підгірнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Щока Людмила Іванівна здобула впевнену перемогу. Вона представлятиме наш район у ІІ (регіональному) етапі конкурсу.

Відтак, за підсумками двох турів зонального етапу «Учитель року–2020» перемогу здобули:

у номінації «Вчитель історії» - Ільтьо Оксана Петрівна, вчитель Малораковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

у номінації «Початкова освіта» - Сливка Мар`яна Вікторівна, вчитель Луківської у номінації загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

«Хімія» - Щока Людмила Іванівна, вчитель Підгірнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

у номінації «Образотворче мистецтво» - Мучичка Катерина Василівна, вчитель Горондівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Щиро вітаємо переможців. Зичимо успіху і натхнення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин