Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Учитель творить Людину. Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати тільки про матір і батька. Але освітянин повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа. Адже програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа — це передусім учитель. Особистість учителя — наріжний камінь виховання. Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, поважаніші, ніж батьки: одні дарують нам тільки життя, а інші — добре життя.

Вчитель це не той, хто допомагає дитині закінчити школу. Вчитель це той, хто допомагає почати власне життя. Яким воно буде? Залежить частково і від нас. Тож у переддень нового навчального року є над чим замислитися.

29 серпня, в районному будинку культури відбулася щорічна конференція освітян Іршавського району. Участь у засіданні взяли голова районної ради Віктор Симканинець, голова районної державної адміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, представники усіх освітніх закладів району, запрошені, гості.

На порядку денному заслухали звіт начальника відділу освіти Єлизавети Яцканич, яка виступила з доповіддю «Підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік». Левову частку доповіді склав порівняльний аналіз досягнень школярів під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання з фахових дисциплін. Єлизавета Михайлівна зазначила, що забезпечення високоякісної освіти в районі на всіх її етапах і рівнях розглядалися і розглядаються як першочергове завдання сьогодення. Відповідно до цих першочергових завдань  відділом освіти, навчальними закладами та установами освіти району за активної підтримки органів місцевої влади та місцевого самоврядування, батьківської громадськості в минулому навчальному році вживалися заходи для забезпечення функціонування галузі освіти району, її подальшого розвитку, створення умов для рівного доступу мешканців району до якісної освіти. Зокрема, організація роботи з обдарованими дітьми, професійний розвиток педагогічних кадрів, збереження і покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району тощо.

До обговорення запрошено  колег:

 Супрун Тамару Василівну, головного спеціаліста відділу освіти Іршавської райдержадміністрації. Тема: «Аналіз проходження ДПА-ЗНО 2019 здобувачами освіти, претендентами на нагородження медалями, ЗЗСО Іршавського району»

 Марущинець Ольгу Василівну, асистента вчителя Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тема: „Ресурсна кімната крок до успішного життя у соціумі дітей з особливими освітніми потребами?.

 Гергель Тетяну Йосипівну, вихователя- методиста Довжанського  ДНЗ №1. Тема: «Крок за кроком будуємо новий садочок»

 Чепак Надію Іванівну, вчитель початкових класів Ільницької ЗОШ І-ІІ ступенів Тема: "Про підсумки роботи у новій українській школі та шляхи реалізації поставлених завдань у 2019-2020 навчальному році."

За рішенням ради методичного кабінету відділу освіти від 20 червня 2019 року № 5  на  нагородження щорічною обласною педагогічною премією ім.. Августина Волошина запропоновано вчителя біології Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Половку Владислава Васильовича, присутні підтримали одноголосно.

 

Шкільні роки – невід’ємна частина нашого дитячого досвіду. Хтось згадує навчання із ностальгією, а комусь одинадцять років за партою нагадували тортури.  Втім, саме у школі учні здобувають моральні уроки, які пам’ятатимуть усе життя. А для вчителя кожен першовересень є початком нового етапу у житті. З початком нового 2019-2020 навчального року!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин