Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

FLEX 2021-2022!

Триває набір на програму FLEX 2021-2022!

pastedImagebase640Організація Американські Ради з міжнародної oсвіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до Вашого відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX).  Будемо вдячні, якщо Ви зможете поширити цю інформацію серед ваших учнів.

FLEX  – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Програма надає можливість українським учням навчатися в американській школі і жити в приймаючій родині в США протягом одного навчального року безкоштовно. Кожного року більше 200 старшокласників з усіх областей України стають фіналістами програми.
Для того, щоб взяти участь у тестуванні в 2020 році, учасники мають відповідати всім нижче наведеним критеріям:

  • Дата народження: 01.01.2004 -15.07.2006 (15.02.2003-15.07.2006 для учнів з інвалідністю);
  • Навчатися в 8, 9 або 10 класі школи (8, 9, 10 або 11 для учнів з інвалідністю);
  • На момент подання заявки бути зарахованими та відвідувати середню школу у тій країні, в якій учасник буде проходити тестування;
  • Володіти англійською мовою;
  • Бути громадянином України;
  • Відповідати вимогам візи J-1;
  • Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж 3 місяці впродовж останніх 5 років.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2020 року програма FLEX проводитиметестування на 2021-2022 навчальний рік он-лайн. Заявники можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.
Конкурсний відбір проходить у три етапи з вересня по грудень:
І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою. Аплікаційна форма доступна з 1 вересня по 15 жовтня 2020 року на сайті
https://ais.americancouncils.org/flex
ІІ тур – складання короткого письмового тесту з англійської мови;
ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіда з кожним учасником та стандартизований тест з англійської мови.
Якщо Вам цікаво отримати роздаткові рекламні матеріали про Програму FLEX, будь ласка, напишіть нам і ми надішлемо їх Вам та оплатимо поштові послуги. Якщо Ви хотіли б запросити наших співробітників для проведення презентації програми (онлайн або особисто) в майбутньому, ми з радістю проведемо таку презентацію. Будь ласка, напишіть нам у відповідь на цей лист, якщо Ви зацікавлені в співпраці.
Більше інформації у нас на сайті 
https://americancouncils.org.ua/programs/future-leaders-exchange-program/« повернутися до списку новин