Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Новини

МОН розробляє алгоритм безпечного проведення ЗНО

Дата створення: 16:10 13.05.2020

Міністерство освіти і науки планує провести зовнішнє оцінювання з 25 червня до 17 липня МОН розробляє алгоритм безпечного проведення ЗНО Міністерство освіти і науки планує провести ЗНО з 25 червня до 17 липня, перед цим 15-17 червня буде проведено пробне тестування.

Хто може змінити місце складання ЗНО

Дата створення: 08:38 04.05.2020

Учасники, які проживають в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від закладу освіти, зможуть змінити місце складання ЗНО

Як мотивувати дитину до навчання під час карантину

Дата створення: 09:52 27.04.2020

Карантин – це не канікули, для багатьох батьків та учителів це, щонайменше, виклик. Організація дистанційного навчання виявилася непростим завданням. Ні для кого не секрет, що далеко не усім дітям подобається вчитися. Перебування вдома на карантині діти сприймають як канікули. Це сприяє розслабленню і бажанню розважатися, та аж ніяк не вчитися. Проте, навіть за таких умов, навчання необхідно продовжувати, щоб потім не виникало суттєвих труднощів у засвоєнні навчального матеріалу. Чи можна цьому зарадити? Можна! Звісно, змушувати вчитися, розповідаючи про те, що це дуже корисно та колись у майбутньому точно знадобиться – це не завжди дієвий спосіб досягти мети.