Відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації

Дошкільна освіта

ДОСЛІДИ ТА ЕКСПЕРИМЕНТИ З ДІТЬМИ https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/profesijna-skarbnichka/doslidi-ta-eksperimenti-z-ditmi

______________________________________________________________________________

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ДІТЕЙ, ЯКІ ЧАСТО ХВОРІЮТЬ https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/profesijna-skarbnichka/pamyatka-batkam-ditej-yaki-chasto-hvoriyut

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Семінар-практикум вихователів груп раннього віку

На базі Приборжавського ДНЗ №2 відбувся семінар-практикум вихователів груп раннього віку. Керівник методичного об’єднання Тетяна Гергель (вихователь-методист Довжанського ДНЗ№1) провела з вихователя інтерактивну гру «Сенсорика для наймолодшиш».

Марія Шандра вихователь-методист Приборжавського ДНЗ№2 представила вихователями району різні посібники, обладнання та ігри з сенсорного виховання. Багато посібників вихователі садочка виготовили своїми руками за методикою Марії Монтессорі.

За круглим столом педагоги району ділилися досвідом роботи по використанню різного обладнання із сенсорного виховання. В результаті семінару-практикуми вихователі дійшли до спільної думки, що посібники допомагають педагогам зацікавити, розвивати, виховувати малюка за допомогою методики М.Монтессорі.

 

Семінар-практикум вихователів груп дошкільного віку

На базі Білківського ДНЗ№1 відбувся семінар -практикум вихователів дошкільних груп з теми: "Правове виховання дошкільнят".

Керівник методичного об'єднання Ольга Поп привернула увагу педагогів дошкільного закладу до проблеми правової освіти дитини - дошкільника як складової спеціалізації, навчала вихователів працювати в тісній взаємодії з батьками використовуючи нетрадиційні форми та методи.

Ольга Олександрівна активізуваа працівників дошкільників на творчий пошук найоптимальніших засобів та прийомів виховання дітей у дусі поваги до прав людини.

Матеріали семінару - практикуму: досвід роботи: 

Самоосвіта вихователів ДНЗ : /samoosvita.rar